„Jeden z najbogatszych ludzi świata, Bill Gates, powiedział w tym tygodniu, że stworzenie „czegoś na zasadzie rządu światowego” umożliwi skuteczną walkę z problemami współczesnego świata, takimi jak chociażby zmiana klimatu. W wywiadzie udzielonym niemieckiej gazecie „Süddeutsche Zeitung”, Gates stwierdził, że Organizacja Narodów Zjednoczonych nie ma obecnie wystarczającej mocy sprawczej i dla dobra ludzkości powinna ona zostać przekształcona w posiadający pełną kontrolę, rząd światowy.

„ONZ zostało stworzone, głównie w celu zapewnienia bezpieczeństwa na świecie. Jesteśmy gotowi na ewentualną wojnę. Mamy NATO, odpowiedni sprzęt, dobrze wytrenowanych żołnierzy” – zaznaczył właściciel Microsoftu, po czym dodał: „Ale co w razie epidemii? Czy mamy tyle samo lekarzy, ile samolotów? Co z naukowcami? Gdyby powstało coś takiego jak rząd światowy, bylibyśmy lepiej przygotowani”.

Samo nasuwa się ważne pytanie: od kiedy Gates zaczął się tym przejmować? Nie jest tajemnicą, że niektóre jego inwestycje nie wpłynęły na poprawę stanu zdrowia społeczeństwa, a wręcz było odwrotnie. Poniżej kilka przykładów, które ukazują prawdziwe oblicze miliardera.”

CZYTAJ WIĘCEJ: Bill Gates wzywa do utworzenia rządu światowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ