„Co pomaga odwapnić szyszynkę?

Konopie
Aktywny chemicznie składnik w konopiach, (Tetrahydrokanabinol – substancja psychoaktywna) THC, atakuje wszystkie zmutowane komórki w organizmie, przy jednoczesnym wzmacnianiu zdrowych komórek. Udowodniono niezwykłą skuteczność tego działania w terapiach antynowotworowych, pomaga też na wiele innych dolegliwości. Cóż okazuje się, że czynny składnik konopi również samoistnie dekalcyfikuje szyszynkę. Im więcej go spożywamy, tym lepiej działa. Pomaga bardzo gotowanie potraw lub spożywanie oleju konopnego, aby wchłonąć jak najwięcej THC. O oleju konopnym więcej tutaj

Cilantro (kolendra siewna)
Jeśli nie chcesz korzystać z konopi lub nie możesz, są inne leki ziołowe.  Cilantro najlepiej jeść go na surowo, ale jeśli chcesz, możesz gotować z nim lub zrobić z niego herbatę. (Jeśli zrobisz herbatę, proponuję dodanie miodu do osłodzenia, lub można ostudzić i wypić bardzo szybko, bo nie smakuje za dobrze).

Podstawy detoksykacji szyszynki :
  • Usuń rtęć – to kolejna naprawdę zła trucizna dla szyszynki. Nie pozwól, aby to dostała się do Twojego ciała. Plomby amalgamatowe w zębach są toksyczne dla szyszynki – należy je usunąć. Wszystkie wytwarzane obecnie szczepionki medyczne są również skażone rtęcią. Thimerosal (środek konserwujący szczepionki) to inaczej metyl rtęci i jest bardzo trudno usunąć go z mózgu po jego dostaniu się tam. Unikaj jedzenia ryb i owoców morza, takich jak krewetki. Tuńczyk i mięso delfinów jest szczególnie szkodliwe ze względu na zawartość rtęci – większe ryby mają wyższe stężenie rtęci w swoich tkankach.”

CZYTAJ WIĘCEJ: Kilka sposobów na odwapnienie szyszynki. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ