Obecnie w niemieckich szkołach ma miejsce obowiązkowa islamska indoktrynacja.

Jan podała gazeta The Daily Express: „Uczniowie szkoły podstawowej zostali zmuszeni by skandować „Allahu Akhbar” oraz „nie ma innego Boga prócz Allaha”, stwierdził zbulwersowany ojciec.

Ojciec dziewczynki będącej ucznnicą szkoły podstawowej w niemieckim ośrodku narciarskim Garmisch-Partenkirchen odkrył przeglądając materiały informacyjne szkoły, że jego córka została zmuszona do nauki islamskich modlitw.”

Stwierdził, że córka została „zmuszona” przez nauczycieli do zapamiętywania islamskich pieśni i przekazał materiały informacyjne austriackiemu serwisowi informacyjnemu unsertirol24.

Materiały zawierają treść: „O Allachu, jak doskonałym jesteś i chwała tobie. Błogosławione jest imię twoje, i wywyższony jest twój majestat. Nie ma innego Boga prócz ciebie. „

To dano dziewczynie podczas lekcji „etyki” w bawarskiej szkole. Co oni mają tu zamiar uczyć, etyki podboju i niewolnictwa?

Kolejna historia z RT opisuje jak “Rodzice niemieckiego nastolatka mogą stanąć przed sądem i dostać grzywnę za „wagary” po odmowie by syn udał się do miejscowego meczetu na wycieczkę szkolną z obawy, że doprowadzi to do jego „indoktrynacji” przez islamskich radykałów.

Ta historia wypłynęła w połowie czerwca, kiedy to rodzice 13-letniego ucznia sprzeciwili się pomysłom by ich syn w ramach lekcji geografii zwiedzał meczet w Rendsburgu – mieście w północnych Niemczech.

W liście do wychowawcy cytowanym przez NDR, ojciec nastolatka twierdził, że jego syn będzie w meczecie „indoktrynowany”.” Stwierdził, że „przez wiele lat słyszeliśmy o doniesieniach o przemocy motywowanej religijnie związanej z islamistami.”

Lokalne władze oświatowe następnie ukarały rodzinę sumą € 300 ($ 328), odnosząc się do szkolnych i regionalnych przepisów, które obejmują kary za wagarowanie.”

 

Źródło, tłumaczenie: prisonplanet.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ