Ci, którzy zdołali spojrzeć za kulisy władzy, z pewnością uświadomili sobie że świat jest rządzony przez innych ludzi, niż przywykliśmy myśleć. Osoby mające tą szerszą perspektywę często określani są mianem „teoretyków spisku”, co często równa się pośmiewisku i potępieniu takiej osoby ze względu na jej odmienność poglądów. Jednak w wielu przypadkach, tzw. teorie spiskowe są to udokumentowane fakty, którym nie da się zaprzeczyć. Sam termin został wykreowany przez CIA pod koniec lat 60tych ubiegłego wieku, aby dyskryminować ludzi kwestionujących oficjalną wersje wydarzeń zabójstwa prezydenta Johna Fitzgeralda Kennedy’ego.

Dominującą siłą na świecie jest sieć rodów, które dysponują ogromnym bogactwem materialnym i wpływami w niemal każdej instytucji publicznej na świecie. Do sieci tych rodów zalicza się rodziny Rockefellerów, Windosorów, Merrowingów, Rothschildów, etc. W tym artykule chciałbym skupić się na ludziach będących na najwyższych pozycjach pozornej władzy, którzy nie podporządkowując się woli owych rodów doświadczyły zamachów na swoje życie.

Rodzina Rothschild wydaje się być najpotężniejszą rodziną z sieci. Jest to bankierska rodzina wywodząca się z XVIII wieku, gdy Mayer Amschel Bauer założył swe bankowe imperium we Frankfurcie w Niemczech. W tym samym czasie zmienił on nazwisku na Rothschild. Rothschildowie kontrolują niemal wszystkie banki centralne na świecie, głównie przez swoich agentów, takich jak np. Alan Greenspan będący szefem Banku Rezerw Federalnych. Mayer Amschel Rothschild powiedział:

„Daj mi kontrolę nad podażą pieniądza narodu i nie będzie mnie obchodzić kto tworzy jego prawa.”

Zabójstwo Johna F. Kennedy’ego jest świetnym przykładem na to, jak „ukryta ręka” ingeruje w państwowe szczebla władzy. Kennedy w roku 1961 wygłosił przemowę na temat światowej konspiracji:

Nie był to jednak główny powód przez który został zabity, choć jeden z wielu. Największym przedsięwzięciem Kennedy’ego za które zapłacił życiem było wdrożenie Rozkazu Wykonawczego 11110, który zezwolił rządowi na emisje 4,3 miliarda dolarów wolnych od zadłużenia. Pieniądze były te oparte na faktycznie posiadanym srebrze, którym dysponował rząd. Miały one realne pokrycie w przeciwieństwie do kreowanych przez Bank Rezerw Federalnych, który tworzy pieniądze właściwie z niczego i bierze za to procent.

Rezerwa Federalna opiera się na fantastycznym przekręcie mającym na celu wciąż pogłębiać dług, ponieważ rząd nie posiada żadnych swoich pieniędzy i wszystkie pożycza na procent. Nigdy zatem nie będzie wystarczającej ilości pieniędzy, żeby spłacić dług. I nie jest to przypadek, jest to zimno wykalkulowane.

22 listopada 1963 roku Kennedy został zamordowany w spisku o który obwiniono Oswalda, który był jedynie osłem ofiarnym. Po Kennedym stanowisko prezydenta przejął Lyndon Johnson, który odwołał jego poczynania.

Bank Rezerw Federalnych jest prywatnym bankiem bankierskiej rodziny Rothschild, która kontroluje rządy Stanów Zjednoczonych i innych krajów poprzez swoich agentów na widocznych pozycjach władzy. Kto nie jest posłuszny, kończy jak Kennedy.

Cofnijmy się sto lat wstecz, kiedy stanowisko prezydenta USA zajmował Abraham Lincoln, szesnasty prezydent USA. Lincoln, aby sfinansować północ w wojnie secesyjnej początkowo zechciał pożyczyć pieniądze od bankierów, lecz zażądali oni wówczas sporych odsetek. Lincoln nie zgodził się na to i zamiast tego wyemitował 450 milionów wolnych od długu „greenbacków” (zielonych dolarów – nazywano je tak ze względu na zielony rewers który był na nich oznaczony).

Ówczesny rzecznik finansów Lord Goschen napisał w Angielskiej gazecie London Timies:

„Jeżeli ta szkodliwa polityka finansowa, która ma swoje źródło w Ameryce Północnej umocni się na stałe, wtedy taki rząd będzie dostarczał swoje własne pieniądze, bez żadnych kosztów, będzie spłacał długi i będzie bez długów. Będzie miał wszystkie potrzebne pieniądze niezbędne do utrzymania się. Będzie prosperował bez precedensu w historii świata. Taki rząd musi być zniszczony, albo zniszczy każdą monarchię na świecie.”*

Jak się można domyślić, chodziło o monarchie Rothschildów. Lincoln został zamordowany w imieniu bankierów przez Johna Wilkesa Bootha. Wraz ze śmiercią Lincolna nastąpiła śmierć „greenbacków” umożliwiając bankom dalszy monopol na pożyczanie pieniędzy na procent.

Kolejnym prezydentem, który miał na pieńku z bankierami był Andrew Jackson. Był to jedyny prezydent Stanów Zjednoczonych, któremu udało się spłacić w całości dług publiczny. Jackson wyraźnie przejrzał na oczy o czym świadczy ta przemowa z 1832 roku:

„„Panowie! Ja również uważnie obserwowałem poczynania Banku Stanów Zjednoczonych. Przez długi okres czasu moi ludzie przyglądali się waszej działalności i jestem przeświadczony, że wykorzystywaliście fundusze bankowe dla spekulacji podstawowymi zasobami kraju. Gdy wygraliście, dzieliliście zyski między sobą, a gdy przegraliście, obciążaliście bank. Powiadacie, że jeśli pobiorę depozyt z banku i anuluję jego licencję, tym samym zrujnuję dziesięć tysięcy rodzin. To może być prawdą, panowie, ale to jest waszym grzechem! Jeśli wam zezwolę na dalszą działalność, wy zrujnujecie pięćdziesiąt tysięcy rodzin, a to byłoby moim grzechem! Jesteście gniazdem żmij i złodziei. Postanowiłem, że was przegonię i z mocą Wiecznego(uderzając pięścią w stół)- przegonię was!”**

W 1835 roku Jacksonowi udało się spłacić cały dług Stanów Zjednoczonych, dysponując przy tym sporą nadwyżką. Ponadto rozwiązał Drugi Bank Stanów Zjednoczonych (Second Bank of the United States). W akcie zemsty Rothschildowie zlecili zamach Richardowi Lawrence’owi, który nie zdołał zabić prezydenta ponieważ chybił dwukrotnie. Lawrence został uniewinniony, ponieważ uznano go za osobę chorą psychicznie. Podobno twierdził, że został wynajęty przez potężnych ludzi z Europy, którzy mieli go ochronić w razie wpadki.

* – https://historiamniejznanaizapomniana.wordpress.com/2016/01/08/andrew-jackson-jedyny-prezydent-usa-ktory-splacil-caly-krajowy-dlug/

** – http://www.michaeljournal.org/lekja7.htm

Kamil Bykowski.

 

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ