„Pacjent paliatywny medycyny konwencjonalnej z wyrokiem śmierci, wcześniej 26- letni dj i aktywista muzyczny, artysta graffiti i freestyler, pełen życia młody i uzdolniony człowiek – Jakub Bartol.

Z powodu błędnej diagnozy lekarskiej Jakub był leczony przez wiele lat na schizofrenię. Jednak  na początku 2012 roku po omdleniu, Jakub trafił do szpitala gdzie wykryto nowotwór mózgu – Skąpodrzewiak Wielopostaciowy III/IV, wielkości 6,3cm (Glejak). Jakub został zoperowany w Niemczech. Niestety okazało się, iż guz mimo częściowego usunięcia odrósł w prawie 80% do ponad 4cm. W kwietniu 2012r. powrócił z ojcem do Wrocławia aby rozpocząć chemioterapię. Pod koniec czerwca 2013 roku terapia została przerwana bowiem lekarz prowadzący powiedziała, że chemia ani naświetlania nie przynoszą dobrych rezultatów. Należy dodać, że do tej pory nie odnotowano w medycynie konwencjonalnej ani jednego przypadku powstrzymania czy wyleczenia takiego rodzaju nowotworu! Jego stan od czerwca zaczął się radykalnie i szybko pogarszać.

Na początku sierpnia ojciec, jedyny opiekun Jakuba podjął się ratowania syna niekonwencjonalnymi metodami, w efekcie których horror i męczarnie jakie Jakub musiał przechodzić z powodu choroby i efektów ubocznych chemioterapii zaczęły ustępować!  Na początku listopada dotarli do jak się okazało jedynego, prawdziwie efektywnego, powstrzymującego rozwój i rozsiew komórek nowotworowych leku – oleju z kwiatów konopi indyjskiej. Od listopada do kwietnia stosował olej z wysoką zawartością CBD aż doszedł do 1,5 grama dziennie (12×3 kropli dziennie) a od kwietnia olej z kwiatów konopi indyjskiej uzyskany metodą Ricka Simpsona z wysoką zawartością THC (60-92%). Po 3 miesiącach doszedł do  ekstremalnej dawki, około 25 kropli, 3 x dziennie (3 gramy). Jakub leczył się tylko i wyłącznie olejem, przetworami z konopi w postaci ciastek, suszu i maści odkładając na bok wszelkie inne, konwencjonalne metody antynowotworowe oprócz leków anty-epileptycznych.”

CZYTAJ WIĘCEJ: Pokonał nowotwór mózgu dzięki oleju z konopi indyjskich. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ