„To jakiej muzyki słuchasz ma ogromne znaczenie … Muzyka to spójna kombinacja barwy i częstotliwości przy użyciu podstawowych zasad melodii. Odpowiedni dźwięk może być lekarstwem na choroby, może przynieść wiele radości, dodać energie, poprawić samopoczucie, złagodzić ból, uspokoić duszę i ciało oraz wpłynąć na naszą aurę i Ducha. Natomiast 440 Hz może zaburzyć emocje, wprowadzić niepokój, strach i obniżyć aktywność myślową. Dźwięki i częstotliwości posiadają „niezwykłą” moc.

Muzyka to nic innego jak różne częstotliwości tworzące zestaw dźwięków.
Decybele służą do pomiaru siły i (głośności) natężenia dźwięku. Ucho ludzkie toleruje 55 decybeli w zależności od częstotliwości, fizyczne uszkodzenie ucha może wystąpić już przy 60 decybelach.

Ale co z częstotliwością? Częstotliwość jest liczbą cykli – fal wytwarzanych w jednostce czasu. Okazuje się, że gdy częstotliwość jest dostrojona do 432 Hz (naturalna i korzystna częstotliwość) nasz mózg wchodzi w stan synchronizacji z falą Schumanna oraz tworzącą ją pasma alikwotów. Równowaga taka występuje w przyrodzie nazywana często strojem naturalnym Solfeggio. W 432 Hz wibruje złoty środek PHI, ujednolicona jest właściwość światła, czasu, przestrzeni, materii, grawitacji, magnetyzmu, biologii; ma również ogromne korzyści dla całego systemu komórkowego w organizmie.”

CZYTAJ WIĘCEJ: Uzdrawiająca moc muzyki 432 Hz. Muzyka ma wpływ na nasze życie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ